KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417087

nr 1641 7087

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på pannå, 44x59cm, yttermått inklusive ram: 59x75cm

Utrop:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:08:14